Kosztorysy

Masz już projekt swojego własnego, wymarzonego domu? Chciałbyś wiedzieć ile będą Cię kosztować materiały na jego budowę? Już dziś zadzwoń do nas! Nasi pracownicy sporządzą specjalnie dla Ciebie kosztorys budowlany Twojego własnego domu, a także służą cenną radą.

Nasi doradcy zapotrzebowanie na materiały budowlane wyliczą na podstawie dostarczonego do nas projektu budynku lub domu. Z myślą o naszych klientach wykonanie kosztorysu jest całkowicie bezpłatne.

Od 12 lat zajmujemy się „materiałówką”. Wieloletnie doświadczenie daje nam ogromną przewagę nad projektantami, których wiedza często opiera się wyłącznie na katalogach i normach, często sprzed wielu lat. Wybierane często przez nich rozwiązania w projekcie są droższe od tych, które się obecnie stosuje. Z tego względu w naszych kosztorysach przeważnie nie uwzględniamy dołączonych do projektu zestawień materiałów. Każdy kosztorys budowlany wykonany przez naszą firmę jest przygotowywany dla każdego klienta z osobna, czyli indywidualnie, wykorzystując dostarczony przez inwestora projekt domu.

Nasi wykwalifikowani doradcy zawsze są na bieżąco. Podczas przygotowywania dla Ciebie kosztorysu służą także cennymi wskazówkami i dobrymi radami. Powiedzą Ci, które materiały są najlepsze do budowy domu, a także, na które z nich są promocje cenowe. Po prostu doradzą Ci, jak zbudować dom przyjazny, bezpieczny i niedrogi.

Dzięki naszej hurtowni zaoszczędzisz na budowie, jak również dowiesz się na czym można zaoszczędzić, a na czym zdecydowanie nie warto oszczędzać podczas budowy swojego wymarzonego domu. W każdej chwili możesz się także do nas zwrócić z prośbą o pomoc.

Dostarcz nam projekt swojego domu, a najpóźniej w ciągu kilku dni sporządzimy Ci bezpłatny kosztorys domu na materiały budowlane.