Systemy kominowe

Kominy służą do odprowadzania spalin wytwarzanych przez różnorodne urządzenia grzewcze w budynkach. Budowa komina, a także wykorzystane materiały mają istotny wpływ na prawidłowość pracy urządzeń grzewczych.

W zależności od rozwiązań proponowanych przez architekta budynek może mieć nawet kilka kominów. Najczęściej, ze względów praktycznych w jednym kominie prowadzi się przewody spalinowe dymowe i wentylacyjne.
Każde pomieszczenie ogrzewane i wentylowane powinno mieć oddzielny przewód spalinowy i wentylacyjny.

W ofercie naszej firmy znajdziesz najpopularniejsze w Europie kominy firmy Schiedel.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dlatego nigdy nie zapomnimy o atrakcyjnych rabatach dla Ciebie! Do tego z nami możesz zawsze negocjować…

Systemy kominowe Schiedel. Wrocław

Nieodłącznym elementem wyposażenia każdego budynku są kominy. By zapewnić najwyższą jakość należy dobierać je w zależności od kilku parametrów.

Systemy kominowe Schiedel – Wrocław oferują szeroką paletę produktów, dzięki której kompleksowo rozwiążesz każdy techniczny problem z kominem.

Systemy kominowe oferowane przez nas to także najwyższy stopień funkcjonalności oraz bezpieczeństwa w odprowadzaniu spalin. Potwierdzeniem tego jest 30 letnia gwarancja udzielona na produkty.

Najpopularniejszymi w Polsce rozwiązaniami (z szerokiej gamy produktów tego producenta) są systemy kominowe Rondo Plus do paliw ciekłych i gazowych oraz Rondo na paliwa stałe.

Jesteśmy jednym z najważniejszych partnerów Schiedla na terenie Dolnego Śląska, dlatego na kominy tej firmy otrzymasz wyjątkowo atrakcyjne rabaty.