O firmie

Nasza firma istnieje dla Was od 1993 roku. Byliśmy jedną z pierwszych Hurtowni Budowlanych we Wrocławiu.
Przetrwaliśmy powódź w 1997 roku czy powstawanie wielu marketów budowlanych. Byliśmy również wielokrotnie zapraszani do kilku grup sprzedażowych itp.
Wiara w profesjonalizm i w sukces pozwoliła ma zachować suwerenność i niezależność.
.Przez kilka lat działaliśmy pod franszyzą  „Gaja” przy ul. Opolskiej 136. Niestety ta forma się wyczerpała i do końca nie sprawdziła  i od 1996  roku działamy pod nazwą MSM Materiały Budowlane.

Dobrze prowadzona polityka obsługi klienta i przez wiele lat nabyty profesjonalizm , pozwolił nam dzięki Wam przejść na  „swoje”. Od roku  2008 jesteśmy troszkę dalej  (ok. 150m)przy ul Tyskiej 2-6.
Zmiana ta wpłynęła bardzo korzystnie na wizerunek Naszej firmy, ponieważ  jesteśmy bardziej wiarygodni i pewni jutra.Nasza Firma przez te lata była uczciwym i normalnym  klientem jak i dla dostawców tak i Naszych klientów i od

2008 roku może się szczycić mianem RZETELNEJ FIRMY .

W naszej hurtowni znajdziesz materiały budowlane takie, jak:

  • fundamenty (głównie bloczki betonowe),
  • stropy (m.in. strop Teriva),
  • ściany (głównie beton komórkowy, ceramika budowlana, silikaty),
  • pokrycia dachowe (w szczególności dachówki betonowe, ceramiczne),
  • klinkiery

Warto zainteresować się ofertą naszej hurtowni, gdyż do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oraz w pełni profesjonalnie. U nas każdy z inwestorów ma przypisanego własnego doradcę. To właśnie on pomoże wybrać odpowiednie i najlepsze materiały do budowy Twojego własnego domu, a także służy fachowym doradztwem. Dla naszych stałych klientów przewidujemy atrakcyjne rabaty!

Zapraszamy do zapoznanie się naszymi promocjami na dachówki we Wrocławiu.